Планери: купити стильний та якісний щотижневик у дерев'яній обкладинці.

Наше життя - бурхливий потік подій, інформації і важливих справ. Ніхто не хоче загубитись в щоденних справах, забутих датах і згаєних моментах. І ми починаємо планувати час, намічати цілі, розставляти пріоритети і призначати дедлайни.


Планер - це інструмент для управління своїм часом і справами. Помічник в перемозі над хаосом і незграбним тицянням між мільйоном завдань і зобов'язань.


Ти, просто, виймаєш все зі своїх думок і переносиш на папір. Це допомагає краще організувати себе, спокійніше спати вночі і звільнити пам'ять.


Проведи рік з нашим планером. Мрій, працюй, відпочивай душею з ним. Заповни його сторінки великими звершеннями і щоденними дрібницями, запланованими поїздками і дикими несподіванками.


Такий щотижневик - ідеальний подарунок. Він простий і зручний у використанні. Є можливість вставляти додаткові чисті аркуші, вирізки, листівки, за допомогою звичайного дироколу.


Родзинкою вироби стане оригінальна дерев'яна обкладинка з гравіюванням за індивідуальним дизайном.


 

Як вести наш щоденник:


- в кінці місяця вставляй листочок з календарем на наступний місяць;

- відзначай важливі дати і заходи, про які вже відомо;

- напиши основні цілі на наступні 4-5 тижнів (від регулярного відвідування спортзалу до придбання нової техніки або підкорення нових вершин в будь-якій області);

- на листочках планування тижня впиши в відведених місцях: кого потрібно привітати, куди з'їздити, що не забути сплатити;

- Позначай виконані завдання галочкою.